yıldız park rezidans

YILDIZ YAPI. yıldız park rezidans projesini maltepe bağlarbaşı mahhallesinde 3500m2 arsa 11 parseli birleştirerek pilanlamaktadır.yıldız yapı bu projeyle sıtandartlarını dahada yükselterek hem çevreyi kazançlı hale getirip hemde siz kıymetli müşterilerimize yakışır bir hizmet vermeye amaçlamaktadır.

Devam..

şile park evleri

şile park evleri. YILDIZ PAPI,nın butik vila projesidir mayıs 2015 sonu çalışmalarımız başlayacaktır.

Devam..

sema apt

sema apt. bağlarbaşı mah sülün sokakta bulunmaktadır.YILDIZ YAPI,nın butik projelerindendir. duruşu ve cizgileriyle yıldız yapı,nın bir parçası olduğu anlaşılmaktadır.

Devam..

yıldız apt

yıldız apt. maltepe bağlarbaşı mah mormenekşe sokakta bulunmaktadır YILDIZ YAPI,nın göz nurudur. 20 daireli bir apartmanda oluşmaktadır.yıldız yapını bütün özellikleri taşımaktadır.

Devam..

cevahir apt

cevahir apt maltepe bağlarbaşı mah cevahir sokakta bulunmaktatır. YILDIZ YAPI cevahir apt 5.ay gibi kısa sürede bitirip müşterilerini teslim etmiştir. sağlıklı günler geçirmeleri dileğiyle.

Devam..

yıldız park apt

YILDIZ YAPI. yıldız park apt. inşaatını 12 ay gibi kısa bir sürede bitirip taahhütte bulunduğu müşterilerini memnun ederek. 6 ay önceden evlerine taşınmalarına vesile olmuştur. kendilerine hayırlı uğurlu olsun.

Devam..

NİHAT YILDIZ

YLDIZYAPI İNŞ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.yön.kurulu başkanı.NİHAT YILDIZ. YILDIZ YAPI, kurulduğu günden günümüze sorumluluk ve meslek ilkelerine bağlı, dünya standartlarında hizmet veren bir inşaat firmasıdır. Kaliteli hizmet anlayışını gayrimenkul sektörüne yansıtmayı amaçlayan şirketimiz, portföyüne kattığı yeni projelerle, her geçen yıl sektörde daha başarılı bir grafik çizmektedir. YILDIZ YAPI, halen sürdürdüğü

Devam..